Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Благодійний концерт «Домінанти»

 

Mobirise
Mobirise

6 лютого у актовій залі КрНУ імені М. Остроградського відбувся благодійний концерт народної вокально-хореографічної студії «Домінанта» під керівництвом Марини Аграмакової, на підтримку онкохворої  Тетяни Ширіної.


Тетяні Ширіній протягом 2003-2011 років працювала фахівцем у відділі культурно-масової роботи Університету і заснувала вокально-хореографічну студію «Домінанта».


А вже через 4 роки наполегливої праці студентів під керівництвом висококваліфікованого керівника за високу вокальну майстерність, чудовий репертуар та за плідну концертну діяльність колектив здобув почесне звання Народного.


Серед перших учениць Тетяни Ширіної – Марина Булай – сьогодні успішна вокалістка, долучилася до низки заходів у Кременчуці на підтримку Тетяни Ширіної. Нажаль особисто Марина не змогла бути присутньою, але на концерті прозвучало її відео вітання про найкращі часи у її житті.


На концерті прозвучали сучасні вокальні композиції від «Домінанти» та хореографічні постановки від студії хореографії та пластики «На межі поміж».


Колективи продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності.


Керівник вокально-хореографічної студії «Домінанта» Марина Аграмакова доклала чимало зусиль при підготовці концертних номерів. Вокальна підготовка та хореографічні постановки спліталися у єдину хвилю емоцій та музики.


В підтримку Тетяні Ширіній, під час концерту, було зібрано 11050 грн., які вже зачислено на її рахунок.


Всім гостям заходу ми висловлюємо вдячність за небайдужість, розуміння та надану допомогу.


Бажаємо Тетяні повернутися скоріше до спокійного життя, крокувати в ногу з колегами та друзями і натхненно творити ще багато-багато років.


Висловлюємо вдячність учасникам концерту вокально-хореоргафічної студії «Домінанта»:Максиму Житньому, Сергію Корягіну, Яну Кучерявому, Іванченко Марії, Надії Кузнєцовій, Олександрі Водолазській, Наталі Пазинич, Юлії Пінько, Олені Ткач, Павлюк Марії, Тетяні Матвієнко, Юлії Приходько;


Учасникам студії хореографії та пластики «На межі поміж»: Інні Калішенко, Вікторії Самойленко, Юлії Копійці, Анастасії Житній, Оксаніа Бочкарьовій, Поліні Макаренко, Вікторії Коробченко, Дарині Трипадуш, Катерині Біленькій;


керівникам колективів Марині Аграмаковій та Марині Брильовій;


ведучому Дмитру Самойлику (Dimka Samoylove);


Юлії Березянській event-організатору, дизайнеру та декоратору, керівнику студії «Весілля lux» за надану допомогу в оздобленні сцени.


За технічну допомогу режисеру сцени по світлу Олександру Іванову, звукорежисеру Олександру Костенко, дизайнеру медіа супроводу Катерині Новосел,  фотографам Альоні Третяк та Марії Маковецькій.

Mobirise
Mobirise

Built with Mobirise builder