Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Вокальна студія "Dомінанта" - найпопулярніший творчий колектив університету

 

Mobirise

Народна аматорська вокальна студія "Dомінанта" КрНУ імені Михайла Остроградського - дуже популярний колектив, що має неабияку кількість прихильників серед студентів та викладачів університету, а також шанувальників серед молоді міста Кременчука.

Цікавий факт: "Домінанта" (муз.) - один з головних ступенів ладу від латинського "dominanta", що означае "пануюча". Саме так, і недарма було вирішено назвати колектив.

Своїм днем народження учасники вважають 1 вересня 2003 року, коли  набір до студії здійснила її перший керівник Тетяна Олексіївна Ширіна. Для занять у вокальній студії "Dомінанта" необхідно мати не лише вокальні навички і музикальний слух, але й артистизм, відчуття відповідальності та самодисципліни.

"Dомінанта"- постійний учасник міських концертів м. Кременчука, молодіжних акцій та програм. Жоден захід КрНУ від офіційних загально-університетських до факультетських концертів та дискотек не обходиться без виступів учасниківт вокальної студії.

У 2007 р. вокальна студія "Dомінанта" отримала почесне звання "народний" аматорський колектив. Репертуар колективу складають різнопланові естрадні номери. Серед них українські стилізовані, українські ліричні пісні, пісні російською, італійською та англійською мовами, програмні вокально - хорові твори.

Кращі голоси вокальної студії "Dомінанта" стали лауреатами обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу "Студентська весна" в різні роки: Марина Шерстюк та Олександр Линтвар, Олексій Кобзар та Ольга Дроздова, Оксана Сєнчук, Ольга Афанасьєва. Солісти "Dомінанти" Євгенія Ромашко та Олексій Черніков стали учасниками проекту "Відкритий шанс" на "Відкритому радіо".

Вокальна студія "Dомінанта" є лауреатом обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу "Студентська весна" у 2004-2008 р.р. Колектив багаторазово брав участь в гала-концертах в театрі ім.Гоголя в м. Полтава.

Mobirise
Mobirise

Built with Mobirise web templates