Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021


День пам’яті захисників України

 

Mobirise

29.08.2020 р. студенти нашого університету приєдналися до загальнодержавних заходів, присвячених Дню пам’яті захисників України. Представники студентського активу взяли участь в урочистостях із вшанування військових-кременчучців, які загинули в Іловайському котлі та усіх патріотів, які відділи життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Перед учасниками меморіального заходу виступили учасники антитерористичної операції на сході України. Вони згадали трагічні події серпня 2014 року, учасниками яких їм довелося бути, своїх побратимів, які загинули у Іловайському котлі. Від імені батьків, які втратили у неоголошеній війні найдорожче – своїх рідних, виступила мати загиблого учасника АТО Валентина Шевченко.

Mobirise

Нагадаємо, Іловайський котел став однією з найкривавіших подій за час проведення антитерористичної операції на сході України. За даними офіційної статистики, під Іловайськом загинуло близько 400 та 500 було поранено українських військових. Є серед них і 11 кременчучців, а саме: Олексій Борищак, Антон Бутирін, Олексій Древаль, Юрій Дудка, Андрій Деребченко, В’ячеслав Іонов, Олександр Карпенко, Антон Кирилов, Василь Милащенко, Дмитро Назаренко, Степан Усс.

Mobirise

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали свої життя за свободу, цілісність і незалежність України. На знак вічної поваги до їх подвигу прозвучали залпи військового салюту.

Студенти разом із представниками громадськості міста поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Пам’ять про Героїв назавжди залишається в серцях і душах вдячної молоді міста.


The website was started with Mobirise web templates