Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Вшанування Героїв небесної сотні 

( 7-ої річниці Революції Гідності) 

Mobirise

24 лютого у бібліотеці університету відбулася урочиста зустріч студентів із представниками громадської організації «Спілка Ветеранів добровольців України», присвячена 7-й річниці Революції Гідності.

На зустрічі була присутня донька Героя України, Героя Небесної Сотні, кременчужанина Ігоря Сердюка – Олександра Сердюк та ветеран АТО, голова «Спілки ветеранів добровольців України» (м.Кременчук) Юрій Крамаренко.

Відкриваючи захід, начальник відділу виховної та культурно-масової роботи університету Т. М. Плаксій попросила усіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. У вступному слові, звертаючись до студентів, вона відзначила, що Постановою ВР України від 17.02.21 р. події на Майдані Незалежності 2013-2014рр., коли український народ повстав проти сваволі влади за розбудову України як демократичної, правової європейської держави, визнані ключовим моментом українського державотворення. Вона також наголосила на важливості зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Знакова подія – передача до бібліотеки університету Ю. Крамаренко світлин часів Революції Гідності, які були зроблені учасниками тих подій – Олександром Тимошенко, Олександром Зінченко, а також військовим фотокореспондентом Мстиславом Черновим, відбулася з метою вшанування пам’яті усіх Героїв Майдану.

Від усіх учасників цієї урочистої акції, як знак поваги і подяки, було піднесено квіти доньці Ігоря Сердюка.

Світлини, на яких зафіксовані події листопада – лютого 2013-2014 рр. від Всеукраїнського фотопроєкту «Янголи у камуфляжі», тепер стануть частиною постійно діючої виставки у читальній залі бібліотеки університету, яку можуть відвідати не тільки студенти університету, а й громадяни міста.


Built with Mobirise web page themes