Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

"Домінанта"

 

Поки вся країна сидить на карантині, "Dominanta" 

самореалізується та набуває корисних зіркових знайомств!

Сучасні реалії змусили всю країну ізолюватися через коронавірус. Та є і такі люди, яких це аж ніяк не влаштовує... І саме такими людьми виявились учасники вокально-хореографічної студії "Dominanta" . Хлопці та дівчата не змирилися з таким вироком долі і взялися, на чолі зі своїм керівником Мариною Олександрівною Аграмаковою, саморозвитком в умовах пандемії та набуттям нових корисних знайомств.

Вокалісти колективу почали займатись вокалом онлайн за допомогою всесвітньо відомого інтернет простору, а хореографією взагалі займалися на свіжому повітрі, що надалі стало доброю, корисною та цікавою звичкою.

Та, мабуть, найцікавішим моментом саморозвитку колектива, були нові зіркові знайомства та спілкування і майстер-класи від відомих людей, таких, як: блогер та популярна телеведуча Олена Філонова, відома співачка Злата Огневич, популярна актриса Анна Кошмал. Учасники колективу отримали невеликий досвід спілкування з вищеназваними зірками і навіть отримали відеопривітання від них на свою адресу. Також вокально-хореографічну студію "Dominanta", найближчим часом чекає цікава подорож-екскурсія на студію радіостанції "Europa+" в місті Київ.

Make a site - Details here