Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021


«Студентська весна-2021», 

присвячена 30-річниці незалежності України та 100-річчю університету

І етап Обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна-21», присвячений 100-річчю вищої освіти у Кременчуці, відбувся 5-8 квітня в умовах протиепідемічних обмежень.

Тема І етапу цьогорічного фестивалю – «Моєму університету – 100 років», знайшла відображення у конкурсних програмах інститутів та факультетів, у сценаріях та виступах, а також у відео-роликах, які, за умовами конкурсу, творчі команди студентів подали на розгляд журі. 

Особливістю фестивалю-конкурсу стало те, що виступи його учасників на сцені актової зали університету спочатку були записані працівниками відділу виховної та культурно-масової роботи на відео, а вже потім їх переглянули члени журі: О. Родіна – викладачка сольного співу вищої категорії та хормейстерка дитячої музичної школи № 1 ім. П. І. Чайковського, керівничка аматорського колективу сучасної української пісні «Гарна бенд», композиторка, аранжувальниця, членкиня Спілки літераторів «Славутич» (м. Кременчук); Л. Ломоносова – викладачка-хормейстерка дитячої музичної школи № 3 ім. М. М. Колачевського, керівничка народного вокального ансамблю «Елегія» МПК (м. Кременчук); М. Аграмакова – керівничка народної вокально-хореографічної студії «Домінанта» (КрНУ); М. Дайлід – керівничка народної студії хореографії та пластики «На межі поміж» (КрНУ); В. Коробов – керівник народного вокально-інструментального студіо-гурту «Квінтесенція» (КрНУ); К. Сазонова – акторка незалежного театру комедії «МО» (м. Кременчук), керівничка народної театр-студії «Лілея» (КрНУ).

Переможцями стали усі учасники тільки тому, що, всупереч обставинам, кинувши виклик ковідній негоді чудовим настроєм зігріли своїми палкими серцями усіх нас.

На жаль, виступаючим не вистачало підтримки глядачів у залі, їх бурхливих оплесків та святкового настрою, однак кожен із учасників отримав задоволення від своєї причетності до цього дійства.

Тож висловлюємо подяку усім учасникам за їх прагнення до прекрасного, за активну громадянську позицію, за підтримання естафети духу студентства усіх часів, за патріотизм до свого інституту (факультету) та за їх творчі здібності, які ми завжди готові підтримати і сприяти їх розвитку!

Усі виступи студентської молоді та їх кращі відео-ролики можна переглянути за цими посиланнями:


Результати роботи журі фестивалю-конкурсу відображені у цій таблиці

Mobirise

Mobirise free software - Read more