Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

76-й річниці Перемоги над нацизмом

 

Mobirise

76-й річниці Перемоги над нацизмом

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни. (В.Симоненко)


8 - 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті і примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій наших рідних, з орденів і медалей ветеранів, з їх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури, воєнних пісень і не дає змарніти жодній героїчній сторінці історії Перемоги над нацизмом.

Пам’ятаймо, якою страшною бідою стала для українців Друга світова війна. Пам’ятаймо, що агресора можна зупинити лише спільними зусиллями. Пам’ятаймо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Саме пам’ять робить нас сильнішими. Саме пам’ять – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні у боротьбі за незалежність і суверенітет нашої держави.

В минуле історії відходять грізні роки Другої світової війни. Сумно і щемно на душі, адже все менше і менше серед нас ветеранів. На згадку про страшні роки війни – червоні маки, квіти-символ пам’яті про майже 10 мільйонів загиблих співвітчизників та тих, хто гине в наш час на сході України у боротьбі за незалежність.

Із Днем пам’яті і примирення та 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні піснею «Ми єдині» вітає народний аматорський студентський вокально-інструментальний студіо-гурт «Квінтесенція».

The website was created with Mobirise