Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Перемога народної студії хореографії та пластики «На межі поміж» 

на Міжнародному конкурсі 

Mobirise

Перемога народної студії хореографії та пластики «На межі поміж» на Міжнародному конкурсі

15 травня 2021 р. народна студія хореографії та пластики «На межі поміж» взяла участь у Міжнародному конкурсі сучасної та естрадної хореографії «Золотий кубок України 2021», який відбувся у великій залі міського палацу культури. Університет підтримав творчий колектив студії і профінансував її участь у цьому конкурсі.

Виступ студентської народної студії хореографії та пластики нашого університету був двохсотим серед усіх учасників, однак це не завадило журі присудити їй почесне І місце у категорії «Adults» у номінації «Група Фольклор». Колектив нагороджений Дипломом та кубком конкурсу.

Карантинні умови навчання не сприяли останні два роки проведенню репетицій та концертної діяльності, та, навіть за таких умов, учасниці не пропускали занять, наполегливо шліфували свою хореографічну майстерність, а керівник Марина Дайлід вимогливо ставилася до вибору та оновлення творчого репертуару колективу, до його змістового наповнення.

Перемога завжди окрилює, тому танцівниці, сповнені натхненням, ставлять перед собою нові завдання на майбутнє.

Дякуємо учасницям Поліні Макаренко (ЖУР-19-1), Вікторії Коробченко (МН-19-1), Анастасії Житній ( ФІЛ-19-1(1)), Марині Гончук (БТ-20-1), Оксані Бочкарьовій (ЕК-19-1), а також Анастасії Боднарюк та Інні Калішенко, які, хоч і закінчили навчання у нашому університеті, все ж не залишають свій колектив і продовжують його відвідувати та виступати разом із ним! Дякуємо керівниці Дайлід Марині!

Нових вам звершень!


Created with Mobirise web theme