«Посвята першокурсників у студенти»

 2021

Mobirise

1 вересня в актовій залі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Почесними гостями свята були міський голова Кременчука Віталій Малецький, заступник міського голови Ольга Усанова, а також керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик.

У складі президії урочистостей керівники університету:

Загірняк Михайло Васильович – ректор університету, доктор технічних наук, професор;

Никифоров Володимир Валентинович – перший проректор, доктор біологічних наук, професор;

Костін Віктор Володимирович – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи, кандидат технічних наук, професор;

Сергієнко Сергій Анатолійович – проректор науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті, кандидат технічних наук, доцент;

Усатюк Володимир Михайлович – проректор з науково-педагогічної роботи та економіки, кандидат технічних наук, доцент;

Чорний Олексій Петрович – директор навчально-наукового інституту електричної інжене́рії та інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор;

Бахарєв Володимир Сергійович – директор навчально-наукового інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук, доктор технічних наук, доцент;

Почтовюк Андрій Борисович – декан факультету економіки і управління, доктор економічних наук, професор;

Поясок Тамара Борисівна – декан факультету права, гуманітарних та соціальних наук, доктор педагогічних наук, професор.


Mobirise

Почесний гість свята – міський голова Віталій Малецький привітав першокурсників та зазначив, що вони зробили правильний вибір навчального закладу і розповів, як починалося його навчання у кременчуцькому університеті.

Mobirise


– Живіть повноцінним студентським життям, навчайтесь, займайтеся громадською діяльністю, займайтесь спортом, і знайте, що наш університет – найкращий, наше місто – найкраще! – наголосив міський голова Кременчука.

Ректор університету професор Михайло Загірняк привітав студентів-першокурсників, а також іноземців-слухачів підготовчого відділення, та побажав їм успішного навчання і здійснення мрій. Звертаючись до студентів, ректор сказав:

Mobirise
– Я вітаю вас, першокурсники, ви тепер студенти! Наша країна переживає зараз нелегкі часи, це пов’язано з війною на Сході України та з пандемією, але я сподіваюсь, що наша з вами робота, і насамперед – ваше успішне навчання сприятиме тому, щоб ми вистояли у цій боротьбі і примножили не лише здобутки нашого університету, а й нашої країни!

Михайло Загірняк розповів про історію університету, яка почалася у далекому 1921-му році та про сучасні здобутки нашого начального закладу. Ректор зазначив:

– Ми готові надати вам усі можливості для того, щоб ви отримали якісні знання! Заради цього вам доведеться наполегливо вчитися, бо вимоги сучасного життя дуже високі. Також, зважаючи на соціально-економічні обставини, багатьом із вас доведеться працювати, а це вимагатиме додаткової організованості та дисципліни. Ми зі свого боку докладемо всі зусилля, щоб допомогти вам здобути якісні знання. Ще раз вітаю вас із Днем знань, зичу вам усіляких гараздів та здійснення ваших мрій. Бажаю успіхів! 
Mobirise

Директор навчально-наукового інститут механічної інженерії, транспорту та природничих наук доцент Володимир Бахарєв (на фото) із найкращими напутніми словами вручив першокурсникам символічний студентський квиток та ключ від знань.

Mobirise

Першокурсників також привітала к.е.н. Катерина Пряхіна – випускниця КрНУ, а наразі – доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму, стипендіатка Кабінету Міністрів для молодих вчених .

Mobirise
Mobirise

Заступник голови студентського профкому Ілля Бараник у своєму привітанні наголосив, що головне завдання органів студентського самоврядування університету – захищати інтереси студентів і порадив їм із будь-якими проблемами звертатися до студентського профкому.

Святковий дух урочистостей підтримали концертні номери творчих колективів – вокально-хореографічної студія «Домінанта», студія хореографії та пластики «На межі поміж», студіо-гурт «Квінтесенція» та вокальний дует «Студентська молодь». Виконання Гімну університету наповнило першокурсників та їх батьків почуттям причетності до великої родини нашої Альма-матер.

Ведучі:

Максим Коваленко (ФЕУ);

Анастасія Деркач (ФПГіСН).

Прапор України та прапор університету внесли кращі студенти:

Боряк Олексій – відмінник навчання, стипендіат Кременчуцької міської ради (ЕЛІІТ);

Тесленко Арсеній – стипендіат Кременчуцької міської ради (ІМІТПН) ;

Жилова-Вельтер Єва – відмінниця навчання, стипендіатка Кременчуцької міської ради (ФПГіСН);

Фесенко Валентина – відмінниця навчання, стипендіатка Благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич (ФПГіСН);

Таран Костянтин – стипендіат Всеукраїнського Благодійного фонду «Джерело Дніпра» (ІМІТПН);

Косюта Роман – стипендіат Всеукраїнського Благодійного фонду «Джерело Дніпра» (ЕЛІІТ).

Від імені першокурсників клятву склали:

Загвоздіна Анна (ФПГіСН);

Ткаченко Ілона (ІМІТПН);

Солодка Софія (ІМІТПН);

Рибалкіна Уляна (ФПГіСН);

Крук Тимур (ІМІТПН);

Рагулін Матвій (ФПГіСН);

Савчук Нікіта (ЕЛІІТ);

Оператор медіапроектора: Гаращенко Ангеліна (ІМІТПН).


How to develop a website - Find out