Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Урочисте засідання вченої ради, присвячене 100-річному ювілею КрНУ

 

12 жовтня 2021 року у Кременчуцькому національному університеті імені М. Остроградського відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею нашого університету. Святкове засідання вченої ради відкрив ректор університету професор Михайло Загірняк. У цей день університет відвідало багато почесних гостей та на адресу університету надійшло багато вітань: від Президента України, від Міністерства освіти і науки України, від Національної академії наук та Національної академії педагогічних наук, а також від вітчизняних та іноземних партнерів університету. На засіданні вченої ради з вітальними словами та нагородами для співробітників виступили Гуржій А.М. – академік Національної академії педагогічних наук України, Радник Президії академії, Лотоус В.В. – заступник голови Наглядової ради Кременчуцького національного університету, голова правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», Шумейко Г.І. – голова Полтавської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Любомир Пан – почесний ректор Вищої школи європейських та регіональних досліджень у м. Чеські Будейовиці (Чеська Республіка), Віталій Малецький – міський голова Кременчука та багато інших почесних гостей.

Урочистості прикрасила яскрава концертна програма за участю творчих колективів університету, а також знаних у нашому місті художніх колективів: ансамблю пісні і танцю «Славутич» (художній керівник-диригент – заслужений працівник культури України Володимир Смоляков), вокальний ансамбль класичної і сучасної пісні «Елегія» (керівник Людмила Ломоносова), зразковий вокальний ансамбль «Задзеркалля» (керівник Інна Нероденко).

Талановиті ведучі святкового засідання вченої ради – наші студенти (ФПГіСН, гр. МСД-19-1) Марія Сущенко та Максим Василенко чудово справилися зі своїм завданням.

Урочистості з нагоди 100-річчя від витоків вищої освіти у Кременчуці розпочалися Гімном України «Ще не вмерла України…» у «живому» виконанні (а капелла) ансамблю пісні і танцю «Славутич».

У оновленому музичному звучанні та натхненно учасники студентської вокально-хореографічної студії «Домінанта» (керівник М. Аграмакова) виконали Гімн університету (сл. Д. Коваль, муз. В.Коробов).


Mobirise

Також у виконанні «Домінанти» прозвучали вокально-хореографічні композиції «Запали вогонь» та «Мільйон жовто-синіх сердець».

Mobirise

 Гучні овації від студентів та викладачів отримала хореографічна композиція «Душко моя» у виконанні учасників студії хореографії та пластики «На межі поміж» (керівник М. Дайлід).

Mobirise

Бурхливі оплески викликала у глядачів вокальна композиція «Ми діти світу» у виконанні зразкового вокального ансамблю «Задзеркалля» під керівництвом І. Нероденко (МПК). Не випадково цей творчий номер звучав після виступу мера м. Кременчук В. Малецького. Дитячі голоси учасників колективу передали атмосферу сподівань щодо майбутнього процвітання нашого міста, яке цьогоріч відзначає ювілейну дату – 450 років від дня заснування, а також про розвиток нашого університету як коштовної перлини міста.

Mobirise

Ще одним сюрпризом, «родзинкою» урочистостей став виступ вокального ансамблю класичної і сучасної пісні «Елегія» (МПК). На високому рівні виконавської вокальної майстерності у залі лунало «Попурі світових хітів».

Mobirise

Зворушливу пісню «Моя Україно» (сл. М. Ткач, муз. В. Смоляков) виконала керівник відділу виховної та культурно-масової роботи, доцент Тамара Плаксій.

Mobirise

Фіналом свята стала пісня «Многая літа» у виконанні «Славутича». Розкішним багатоголоссям у золотих іскрах феєрверку звучали оплески і побажання довголіття і процвітання рідному університету від усіх учасників концертної програми, які у фіналі вийшли на сцену.  

Mobirise

Ще раз вітаємо КрНУ з ювілеєм і щиро бажаємо стрімкого розвитку, процвітання, глибокої шани та визнання як на теренах України, так і за її межами. 

Mobirise

The website was made with Mobirise web template