Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

14 жовтня – День захисників і захисниць України

 

Mobirise

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує у собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника та захисниці України.

З цієї нагоди 19 жовтня відбувся патріотично-виховний захід. На урочистому концерті були присутні герої АТО, викладачі університету та студентська молодь. Розпочався святковий захід традиційно під звуки Гімну України.

Mobirise
Mobirise

В знак поваги перед пам’яттю і подвигом славних синів України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку на честь Героїв АТО-ООС від імені студентства, викладачів і співробітників ушанували усіх тих, хто віддав життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини! 

З привітанням та напутніми словами до молоді звернулися Крамаренко Юрій Григорович – доброволець батальйону ОУН, голова Громадського об’єднання «Добровольці України», член Консультаційної ради з питань ветеранів при Полтавській обласній державній адміністрації та Балацький Іван Володимирович – учасник Революції Гідності, кавалер Ордена Мужності, радник голови Полтавської обласної Ради.

Під час заходу були продемонстровані уривки з кінострічки про історичне минуле козацтва, яке підкреслювало історичну важливість цього свята крізь призму багаторічної боротьби за гідність та свободу України.

Учасники творчих колективів університету «Домінанта», «На межі поміж» та «Квінтесенція» у своїх художніх номерах передали не тільки патріотичний дух, підкресливши морально-естетичне звучання мети заходу, а й надали наснаги молоді на мужність, відвагу та любов до рідної України.

Мільйони українців віддали своє життя за власну націю, за народ та державу. Захисники нашої держави і сьогодні на лінії вогню віддають душу і тіло на вівтар свободи своєї країни.

Низько схиляємо голову перед подвигом тих, хто самовіддано і жертовно захищає наше майбутнє!

Mobirise

Designed with Mobirise website templates