Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Студенти вшанували захисників Вітчизни

 

Mobirise
Mobirise

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни.


Тож 9 жовтня студенти зібралися в актовій залі КрНУ для того, щоб, вже традиційно, вшановувати наших мужніх захисників.


Ведучі  Анастасія Снігурська та Костянтин Тран розпочали захід з короткої історичної довідки про героїчне минуле нашої країни та запросили до зали гостей, які під звуки козацького маршу пройшли поміж молоді, що зустріла їх стоячи. На захід завітали:


Махоркін Володимир Вікторович – боєць батальйону «Донбас», учасник бойових дій 2014-2015 років у районі Попасної, Лисичанська, Артемівська, Іловайська. Голова громадського об’єднання «Ветерани АТО Кременчука».

Безверхий Артем Сергійович – боєць 81-ї десантно-штурмової бригади 122-го окремого батальйону, помічник гранатометника. Захисник донецького аеропорту.


Дівчата в українському вбранні щиро зустрічали гостей біля сцени з квітами, та пропонували зайняти почесні місця у першому ряду зали.


Студенти подякували воїнам, які нещодавно захищали наше мирне життя, і згадали, що у лавах армії і зараз більше десятка студентів-заочників нашого університету. Прозвучали вражаючи цифри про втрати упродовж п’яти років бойових дій на Сході України у зоні АТО. Тільки з Кременчука смертю хоробрих полягли майже 40 чоловік.


Традиційно було вшановано пам`ять героїв хвилиною мовчання. Під звуки дзвонів пам’яті прозвучали зворушливі слова:


Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,


Пам’ятайте про тих, що не встали, як впали.

Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-

Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.

Честь покласти квіти до Пам’ятного знаку на честь Героїв АТО було надано кращим студентам Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, активістам студентської профспілки.


Студентська молодь радо послухала розповіді наших сучасних вояків, людей незламної волі, сильного духу, героїв, на яких молоді рівняють своє життя.

Також студентам було продемонстровано короткометражний фільм про історію незламного українського народу, що нагадав гостям про те, який важкий шлях здолали наш народ і Батьківщина заради своєї незалежності.

Не залишились байдужими і творчі колективи та студенти нашого університету:


прозвучали пісні “Офіцерська родина” та “Над Україною” у виконанні солістів Народної аматорської вокально-хореографічної студії «Домінанта»;

глядачі побачили стилізований український танець студії хореографії та пластики “На межі поміж”.

студентка Анна Палієнко (ФПН) продекламувала вірш «Вони не святі», а Антон Томило (ФПН) виконав пісню «Я - України син».

Доцент кафедри психології, педагогіки та філософії, начальнику відділу культурно-масової роботи Тамара Миколаївна Плаксій зворушила слухачів своїм виконанням «Пісні матері».
This web page was built with Mobirise