Відділ виховної та культурно-масової роботи КрНУ імені Михайла Остроградського © 2012 - 2021

Творчі сили КрНУ поповнилися новыми талантами

 

19 вересня традиційний фестиваль дебютантів на сцені КрНУ «Університет шукає таланти - 2019» зібрав талановитих дівчат та юнаків в актовій залі КрНУ. Цей фестиваль, як своєрідний кастинг для підготовки до участі в обласному мистецькому конкурсі «Студентська весна». Провели мистецьке свято теж дебютанти - першокурсники факультету права, гуманітарних та соціальних наук Анастасія Снігурська та Богдан Вітер.

Цього року переважна кількість талановитої молоді вступила до факультету права, гуманітарних та соціальних наук. Своїми співами порадували слухачів першокурсники ФПГіСН: Катерина Синьова, Вероніка Роменська, Володимир Пироженко та Дар’я Корягина. Зворушливо прочитала вірш Єва Вельтер, а Світлана Дробаха просто зачарувала зал виконанням своіх авторських віршів у супроводі гітариста Богдана Михайлика.

Концертну програму прикрасили виступи Антона Томило, який виконав пісню «Я – України син» та Вікторії Онищенко (сучасна танцювальна композиція) з факультету природничих наук. Факультет компьтерної інженерії був представлений на фестивалі лише однією, але дуже  талановитою зірочкою - співачкою Русланою Клименко, вона виконала чудову пісню «Добрий ранок, Україно!». В останній момент з танцювальною комппозицеєю до програми концерту приєдналася першокурсниця факультету економики та управління Катерина Ляшенко. А у фіналі усім глядачам додав гарного настрою виконанням гумористичного монологу Андрій Попадюк (ФПГСН).

Концертная програма показала, що молодь, яка вступила до нашого навчального закладу у 2019 році, безперечно, талановита. Саме цим людям, незабаром, доведеться захищати честь університету у творчих конкурсах міста та області. Хочется подякувати нашим першокурсникам, хто не ховав своїх талантів і взяв участь у нашому фестивалі "Університет шукає таланти - 2019".

Ведучі фестивалю по ходу заходу розповідали про творчі колективи нашого університету, знайомили першокурсників з їх історією, особливостями, керівниками і гостинно запрошували стати їх участнікамі. Відкрили низку виступів наших творчих колективів учасники Народної студіо-групи "Квінтессенція" двома піснями: "Там, де ми є" та "Постав на карту". Юна солістка вокально-хореографічної студії "Доминанта" заспівала пісню "Просто".

Учасники Народної студії хореографії та пластики "На грані поміж" виконали свою запальну композицію "You can dance". А молоді аматори з театру-студії «Лілея» Артем Кравченко, Тетяна Юхно та Павло Пастушенко зіграли фрагмент театральної постановки колективу «Як стати принцесою», яку тепло прийняли глядачі.

Важнливою частиною заходу було нагородження переможців обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2019». Виконувати таку приємну місію було надано Тамарі Миколаївні Плаксій - кандидату історичних наук, доценту, начальнику відділу культурно-масової роботи, яка вручила дипломи переможцям.

Саме зі студентської лави молоді люди починають прокладати довгий і цікавий шлях у доросле життя, тому має сенс не тільки «гризти граніт науки», а й мати активну життєву позицію, щоб відкривати перед собою нові двері. "Студентське життя і студентська творчість невід’ємні одне від одного, тому  будуть існувати завжди! Для тих, хто захоплений творчим духом, студентське життя ­стає змістовнішим і цікавішим." - підсумували фестиваль ведучі.


Build your own web page with Mobirise